POLİGON


POLİGONLARIMIZ

ŞUBE: Mahir İz Caddesi No:47 Altunizade - Üsküdar /İstanbul
           Tel: +90 (216) 474 10 02 Fax: +90 (216) 474 10 03
POLİGON HEDEF SİSTEMLERİ ve POLİGON KURMA HİZMETİ
 

· KALİTELİ İZOLASYON MALZEMELERİ İLE EN GÜVENİLİR ATIŞ POLİGON ORTAMI.
· EN MODERN HEDEF SİSTEMLERİ İLE EN VERİMLİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRMEK.
· HAVALANDIRMA SİSTEMİ SAYESİNDE SÜREKLİ HİJYENİK ORTAM.
· FARKLI TİP VE KALİBREDE SİLAHLARIN VE TÜFEKLERİN KULLANILABİLME OLANAĞI.
· ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN KALİTEDE OLASI EN DÜŞÜK RİSK.


 

Müşterilerine sunmuş olduğu ürün ve hizmet ağında sınır tanımayan Silah Dünyası Poligon Hizmeti ile müşterilerine hizmet sunmanın yanı sıra konusunda profesyonel, poligon tekliflendirme, projelendirme, montaj ve kurulumu konusunda uzman mühendis teknik kadrosu ve izin süreçlerinin takibi konusunda deneyimli hukuk müşaviri kadrosu ile poligon hedef sistemleri ve poligon kurulumu alanında da hizmet vermektedir.
Uluslararası standartlarda Uluslararası Atıcılık Fedarasyonu’nun(UIT) belirlemiş olduğu şartlarda havalı ve ateşli silahlar atış poligonu, inşa ve montajı konularında uzman teknik kadrosu ile faaliyet gösteren Silah Dünyası, ISO 9001:2000 kalite standartlarında Spor ve Müsabaka Alanları, Ticari Tesisler, Askeri-Emniyet Kuvvetleri Eğitim ve Uygulama Tesisleri ve Özel Kuvvetlere ait Tesislere yönelik açık, kapalı atış poligonları ve hedef sistemleri kurulumunu yapmakta ve kurulum sonrası gerekli sistem eğitimlerini uzman kadrosu ile sağlamaktadır.
Yangın, Gaz Sıkışmasına Bağlı Patlama, Can Güvenliği, Ses Yalıtımı ve Mermi Emici Duvar Yalıtımı ve Mermi Tuzakları ile kontrolsüz mermi sekmesinin engellenmesi konusunda profesyonelliğini projeleri ile kanıtlamış firmamız, talepler doğrultusunda istenilen adette atış yolu ve istenilen hedef sistemleri ile anahtar teslimi poligon hizmeti sağlamaktadır.


Ürünlerimiz

1. Raylı Hedef Sistemleri:
Uluslararası standartlarda poligon atış, eğitim, müsabaka ve uygulamalarında, Spor ve Müsabaka Alanları, Ticari Tesisler, Askeri-Emniyet Kuvvetleri Eğitim ve Uygulama Tesisleri ve Özel Kuvvetlere ait Tesisler tarafından en çok tercih edilen hedef sistemleri tiplerindendir. Kullanımı kolay, ayarlanabilir ve işletme maliyeti düşük sistemlerdir. Bu tip sistemlerde hedefler isteğe göre yakınlaştırılıp uzaklaştırılabilindiği gibi, hareket halinde de atış imkânı sağlayabilmektedir.
Teknik Özellikler
Tavana, Duvara, Zemine veya Taşıyıcılara monte edilebilme Özelliği Mesafe ve Hareket Hız Ayarlanma Özelliği(İstenilen esafede hedefi durdurma imkânı ve Geliş Hızını Ayarlayabilme İmkânı) Hedefin Raylar Üzerinde Sürtünmeye Dayanıklı, Bilye Yataklı Makara Sistemi ile Kolay Hareket Özelliği 5–100 metre mesafe arası kullanıma uygunluk ve kademeli mesafe seçimi Panel sayesinde kişisel ve kolay kullanım Sessiz, ergonomik ve opsiyonel çalışma Uzun ömürlü kullanım, düşük maliyette onarım ve yenileme imkânı Yedek Parça Temini
2. Sabit Hedef Sistemleri:
Uluslararası poligon atış, test, eğitim, müsabaka ve uygulamalarda, Spor Müsabaka Alanları ve Ticari Tesisler tarafından en çok tercih edilen hedef sistemleri tiplerindendir. Kullanımı kolay, işletme maliyeti en düşük sistemlerdir. Bu tip sistemlerde hedefler isteğe göre sabit hedef halinde kullanılabileceği gibi, kendinden hareketli darbeye duyarlı atış imkânı da sağlayabilmektedir. Yatıp Kalkma, Kapanıp Açılma ve 90 Derece Sağ-Sol Dönüş Hareket Özelliği ile opsiyonel olarak isteğe göre ayarlanmaktadır.
Teknik Özellikler
Tavana, Duvara, Zemine veya Taşıyıcılara monte edilebilme Özelliği Hareket Hız Ayarlanma Özelliği(Darbe Dönüş Hızını Ayarlayabilme İmkânı) Yüksek darbe basınç gücüne dayanıklı, sensör ve/veya piston sistemi ile kolay ve mantıksal hareket özelliği 5–100 metre mesafe arası kullanıma uygunluk Ayar Butonu sayesinde kişisel ve kolay kullanım Sessiz, ergonomik ve opsiyonel çalışma Uzun ömürlü kullanım, çok düşük maliyette onarım ve yenileme imkânı Yatıp Kalkma, Kapanıp Açılma ve 90 Derece Sağ-Sol Dönüş Hareket Özelliği Yedek Parça Temini
3. Çağırmalı hedef sistemleri
4. Süpriz hedef sistemleri
5. Similasyon eğitim ve eğlence poligonu

 

 • discount
 • experience
 • favorable
 • generalize
 • information
 • manufacturers
 • marketing
 • popularize
 • poster
 • quality
 • vender
 • 2014 jordan 3
 • Index
 • Default
 • Home